Kontakt oss

Contentor har mer enn 400 eksterne oversettere, tekstforfattere og korrekturlesere. Men på hovedkontoret i sentrale Helsingborg i Sverige finner du dem av oss som jobber med service, prosjektledelse, salg og utvikling. Det er alltid smart å ta direkte kontakt med skribentene og korrekturleserne dine direkte for å finne løsninger på tekstordrene dine, men hvis du har en generell forespørsel, kan vi raskt svare på spørsmålene dine via kontaktskjemaet nedenfor, eller på e-post på info@contentor.se.

Rabie Salem, CEO
rabie@contentor.se
+46 (0)723 222 657

Jonna Mellanen, Head of Customer Relations
jonna@contentor.se

Niklas Ruottu, Key Account Manager
niklas@contentor.se
+46 (0)735 466 918

Dennise Lopes, Head of Production
dennise@contentor.se

Hampus Waldemarson, CTO
hampus@contentor.se

Andreas Holstenson, Head of Development
andreas@contentor.se

Gustav Ekberg, Senior Developer
gustav@contentor.se

Du kan også ta kontakt med Contentor direkte når det gjelder problemer knyttet til utvikling eller integrasjon på dev@contentor.se.

Kom på besøk

Vi jobber sammen med kunder fra hele verden, noe som gjør at vi har mange møter via Skype eller når vi besøker en kunde. Men dørene våre står alltid åpne for kundene våre eller de som skulle ønske å besøke oss i Kullagatan 6 i Helsingborg i Sverige.

Gi beskjed hvis du ønsker at vi besøker kontorene til selskapet ditt. Vi er ofte på reise og trives med å møte kundene våre ansikt til ansikt.

Du kan også ringe oss på +4622015775.

Ta kontakt med oss for pristilbud

100 % garantert tilfredshet!
Ikke bare oversettelse – også lokalisering
Fleksibilitet og personvern